Všem prvňáčkům a jejich rodinám!

Krásné páteční odpoledne,
v pondělí mnohé z nás čeká moc důležitý den v životě - vlastně počátek úplně nové etapy - vyprovázení dětí na jejich první školkový či školní den ❤️ I nás to čeká a proto bude boSo v pondělí dopoledne zavřeno.
Dodnes mám ten svůj první školní den živě před očima, byť je to už o dost víc než 3 desítky let.. nemohla jsem dospat, ještě ráno trénovala písmenka :-)
(to bylo ale naposled, kdy jsem měla takový učební zápal :-)) měla jsem nejkrásnější šatičky ve starorůžové barvě a škola se mi zdála obrovská, chladná a moc dospělá. Stejně si nejvíc ale pamatuji moment z první cesty domů, kdy mě (milovaný :-)) Otík ze školky učil zavazovat botičky na kostelních schodech v rodném Vrbně pod Pradědem (doma jsme tomu ležérnímu stylu úvazu pak říkali "Otíkovské mašličky" :-)) a ještě o pár hodin později bratranec učil malovat v Kunově na chalupě letadla. Vzácné šatičky jsem měla dovoleno mít celý ten den, což byl opravdu svátek.

Přeji, aby se všem těm našim dětem ve školách i školkách skutečně líbilo a aby si na celý život zachovaly úžasné vzpomínky. A nejen ony, ať se to pondělí - s láskou a hrdostí - vryje do paměti i Vám ❤️.
Bára

 

boSo-momentka-v-srpnovem-poledni-r-2015

foto - momentka v srpnovém poledni r. 2015