Všem prvňáčkům a jejich rodinám!

Krásné páteční odpoledne,
v pondělí mnohé z nás čeká moc důležitý den v životě - vlastně počátek úplně nové etapy - vyprovázení dětí na jejich první školkový či školní den ❤️ I nás to čeká a proto bude boSo v pondělí dopoledne zavřeno.
Dodnes mám ten svůj první školní den živě před očima, byť je to už o dost víc než 3 desítky let.. nemohla jsem dospat, ještě ráno trénovala písmenka :-)
(to bylo ale naposled, kdy jsem měla takový učební zápal :-)) měla jsem nejkrásnější šatičky ve starorůžové barvě a škola se mi zdála obrovská, chladná a moc dospělá. Stejně si nejvíc ale pamatuji moment z první cesty domů, kdy mě (milovaný :-)) Otík ze školky učil zavazovat botičky na kostelních schodech v rodném Vrbně pod Pradědem (doma jsme tomu ležérnímu stylu úvazu pak říkali "Otíkovské mašličky" :-)) a ještě o pár hodin později bratranec učil malovat v Kunově na chalupě letadla. Vzácné šatičky jsem měla dovoleno mít celý ten den, což byl opravdu svátek.

Přeji, aby se všem těm našim dětem ve školách i školkách skutečně líbilo a aby si na celý život zachovaly úžasné vzpomínky. A nejen ony, ať se to pondělí - s láskou a hrdostí - vryje do paměti i Vám ❤️.
Bára

 

boSo-momentka-v-srpnovem-poledni-r-2015

foto - momentka v srpnovém poledni r. 2015

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení