Kód: 2502/34 | Značka: Froddo

Froddo Barefoot G3130202 Blue

1 168 Kč 1 669 Kč Sleva 30 %
Skladem
Varianta:

Ultralehká, vzdušná a pohodlná celoroční obuv nízkého střihu s velkým prostorem pro prsty. Vhodná pro normální až širší nožky, s normální až užší patou a lze jej dobře utáhnout i na užší kotník.

 

 


Kategorie: Dětské boty

Moderní sportovní tenisky z nové barefootové kolekce Froddo!

 

Tento model se odlišuje od běžné klasické produkce především výrazně větším prostorem v prstové části, má upravenou špičku do anatomického tvaru. Má ambici neomezovat vývoj nohy zejména v přední části chodidla, kde poskytuje mnohem větší prostor. Vyniká svou lehkostí a vysokou flexibilitou.

Svršková část obuvi je zhotovena z kvalitní měkké hladké kůže v kombinaci s textilní síťovinou. Podšívkový materiál je rovněž vyroben z kůže. Měkká a lehká podešev je vyrobena z přírodního kaučuku čímž si uchovává dostatečnou ohebnost jak v podélném, tak i v příčném směru.

Tento model Froddo je vybaven antibakteriální, vyjímatelnou, úplně rovnou, pěnovou stélkou, která je z vrchní části kožená. Obuv je opatřena zavazováním na tkaničku, kterým lze výborně regulovat správné nastavení boty jak na nártu, tak i okolo kotníku a sedí tak většině dětských chodidel.

Výhodou je i přetažení gumové podrážky přes špičku boty, čímž je zajištěna její zvýšená ochrana proti promáčení a odření.

Tento vzor obuvi je vhodný pro normální až širší nožky, s normální až užší patou a lze jej dobře utáhnout i na užší kotník.

Vyrobeno v Chorvatsku, materiály splňují evropské normy a jsou nezávadné.


TABULKA VELIKOSTÍ:

Velikost

Vnitřní délka obuvi

Vnitřní šířka obuvi

33

217 mm

78 mm

34

224 mm

80 mm

35

233 mm

81 mm

36

240 mm

83 mm

* hmotnost je uváděna vždy celého páru

Měřeno měřidlem 12PLUS

Jak správně vybrat velikost obuvi si můžete přečíst zde.