Akce Výprodej
Kód: 1577/40 | Značka: Zkama

Zkama balerínky Charm černé

2 421 Kč 2 690 Kč Sleva 10 %
Skladem
Varianta:

Ručně šité, černé balerínky Zkama, klasika, která nesmí chybět.

Kategorie: Dámské boty

ZKAMA se ručně šije ve Zlíně.

Barefoot balerínky na miskové podešvi zaujmou krásným a elegantním zpracováním. Černá klasika, která zkrátka ani náhodou nesmí chybět. 

Balerínky jsou ušity z černé hladké usně a ve špičce jsou vyztuženy podšívkou z jemné vepřovice. Po kraji jsou obšity černým pružným lemem. Použitá černá podešev má 4mm, je flexibilní a odolná proti oděru. Neklouže!

Se Zkama barefoot obuví rozhodně zazáříte, nejen ve městě. Obuv je vhodná do každého počasí a použitá kvalitní hovězí useň nepustí dovnitř mráz ani vlhko.Useň je tvořena kolagenními vlákny, která umožní pokožce chodidla dýchat. Boty Zkama jsou velmi odolné a flexibilní. Díky anatomickému tvaru chodidlo neomezují, nijak netlačí, nedeformují a zaručují pohodlí při každodenním nošení.

Barefoot obuv Zkama napodobuje co nejvěrněji bosou chůzi, která přináší velké zdravotní benefity. Chodidlo je hmatový orgán podobně jako ruka a ke svému správnému fungování je zapotřebí, aby nebylo omezováno, škrceno, podpíráno či jinak stavěno do nepřirozené polohy. Aby mohlo zcela správně fungovat je mimo jiné velmi důležitý prostor pro prsty, dostatečná šířka a měkká zcela rovná podešev, která dopřeje příčné i podélné klenbě se dostatečně posílit.

  ...osvoboďte své nohy, Vaše mysl je bude následovat...   Tomáš Baťa kdysi řekl: "Co chceš, můžeš" a měl pravdu! Tehdy se zrodily...

 

Každá Ballerína má unikátní přívěsek s logem Zkama. Ten je připevněn karabinkou k malému očku. Pokud se Vám přívěsek nelíbí, můžete očko snadno ustřihnout.

 

Svrchní materiál: hladká hovězí kůže

Podrážka: 4 mm TPU

Nezapomeňte na to, že kůže potřebuje také péči – vhodnou impregnaci.

 

TABULKA VELIKOSTÍ:

Velikost

 37

 38

 39 

 40

 41

 42

Šířka (cm)

9,8

9,9

10,0

10,1

10,2

10,3

Délka (cm)

24,1

24,7

25,3

26,1

26,8

27,5

 

Počítejte s tím, že v barefoot botách je potřeba min. 6-8 mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy nekupujte barefoot boty těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru chodidla. Poté dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor, jednotlivé modely bot Zkama se mohou ve svých rozměrech lišit, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť.

Jak správně vybrat velikost obuvi si můžete přečíst zde.