Akce Výprodej
Kód: 2092/42 | Značka: Peerko

Peerko Classic Stone

2 312 Kč 2 890 Kč Sleva 20 %
Skladem
Varianta:

Kožené barefoot boty Peerko ve sportovně elegantním designu v barvě kamenné šedi.

Kategorie: Dámské boty

Pohodlné a stylové, to jsou kožené barefoot boty Peerko vhodné pro každodenní nošení do města či vycházky do parku. Neutrální šedá barva se bude skvěle kombinovat! Boty jsou zdobeny perforováním svrchní části. Perforace nezasahuje do koženého podšití.

Podešev z flexibilního, recyklovatelného termoplastického kaučuku o tloušťce základu 3,5 mm s 1,5 mm profilem je ohebná jak v podélném, tak i v příčném směru. Ke svršku boty je přilepená (lepidla na vodní bázi, bez rozpouštědel) i přišitá. Zároveň splňuje „zero drop“, tzn., že má ve všech místech stejnou tloušťku.

Tvar boty je navržen fyzioterapeuty tak, aby odpovídal fyziognomii nohy. Špička respektuje přirozený tvar chodidla a je dostatečně široká. Střih je zvolen tak, aby šel dotáhnout na nohu užší, či nižší nárt, ale zároveň seděl i nohám širokým nebo s vyšším nártem.

Svršek je vyroben z kvalitní nubukové kůže velmi jemné a poddajné. Vnitřní část i stélka je rovněž kožená. Stélka není vyjímatelná. V balení naleznete ještě druhý pár tkaniček, tentokrát v šedé barvě.

Jsou vhodné do každého počasí, jen myslete na to, že broušená kůže potřebuje také péči – vhodnou impregnaci.

 

TABULKA VELIKOSTÍ:

Velikost Vnitřní délka (mm) Vnitřní šířka (mm)
38 248 97
39 255 98
40 262 100
41 268 101
42 275 103
43 281 104

 

Počítejte s tím, že v barefoot botách je potřeba min. 6-8 mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy nekupujte barefoot boty těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru chodidla. Poté dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor, jednotlivé modely bot se mohou ve svých rozměrech lišit, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť.

Jak správně vybrat velikost obuvi si můžete přečíst zde.