Kód: 2434/38 | Značka: Aylla shoes

Aylla Tiksi Winter Brown L

3 490 Kč
Skladem
Varianta:

Stylové, kožené, zimní, kotníkové barefoot boty Aylla Tiksi winter.

Kategorie: Dámské boty

Zimní kožené kotníkové boty Aylla Tiksi jsou stylové, ručně vyrobené barefoot boty vysoké kvality, vyladěné do posledního detailu! Ty nejchladnější dny vás již nezaskočí. Kvalitní lícová kůže s beraní kožešinou Vám poskytne dokonalý tepelný komfort. Samozřejmostí je flexibilní 4 mm silná podrážka z termokaučuku splňující vysoké standardy barefoot obuvi. Díky této kombinaci použitých materiálů a poctivých výrobních postupů je tato zimní kotníková obuv skvělým výrobkem. Boty jsou dostatečně prostorné v oblasti prstů, díky čemuž jim poskytují komfort a dovolují chodidlu přirozený pohyb bez jakýchkoliv omezení. Nohu nijak netlačí, nedeformují, a tak zaručují pohodlí i během celodenního nošení.

 

Vnější materiál: lícová kůže
Vnitřní materiál:
beraní kožešina
Podrážka: 4 mm termokaučuk

Jedná se o vycházkovou obuv do města i do přírody. Boty jsou vhodné do nejchladnějšího počasí. Jen myslete na to, že kůže potřebuje také péči – ošetřování a vhodnou impregnaci.

 

TABULKA VELIKOSTÍ:

Velikost EU

Vnitřní délka obuvi (mm)

Vnitřní šířka obuvi (mm)

38

245

95

39

252

97

40

259

99

41

266

101

42

273

103


Počítejte s tím, že v barefoot botách je potřeba min. 6-8 mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy nekupujte barefoot boty těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru chodidla. Poté dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor, jednotlivé modely bot Aylla Shoes se mohou ve svých rozměrech lišit, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť.

 

Jak správně vybrat velikost obuvi si můžete přečíst zde.