Kód: 2356/39 | Značka: Aylla shoes

Aylla Tiksi Black L

3 390 Kč
Skladem
Varianta:

Stylové, kožené, kotníkové barefoot boty Aylla Tiksi.

Kategorie: Dámské boty

Kožené kotníkové boty Aylla Tiksi jsou stylové, ručně vyrobené barefoot boty vysoké kvality, vyladěné do posledního detailu! Chladnější dny vás již nezaskočí. Kvalitní lícové kůže vám zaručí dokonalý komfort a udrží vaše nohy v suchu a teple. Samozřejmostí je flexibilní 4 mm silná podrážka z termokaučuku splňující vysoké standardy barefoot obuvi. Díky této kombinaci použitých materiálů a poctivých výrobních postupů je tato kotníková obuv skvělým výrobkem. Boty jsou dostatečně prostorné v oblasti prstů, díky čemuž jim poskytují komfort a dovolují chodidlu přirozený pohyb bez jakýchkoliv omezení. Nohu nijak netlačí, nedeformují, a tak zaručují pohodlí i během celodenního nošení.

 

Vnější materiál: lícová kůže
Vnitřní materiál:
antialergenní mikrovlákno
Podrážka: 4 mm termokaučuk

Jedná se o vycházkovou obuv do města i do přírody. Boty jsou vhodné do chladnějšího počasí. Jen myslete na to, že kůže potřebuje také péči – ošetřování a vhodnou impregnaci.

 

TABULKA VELIKOSTÍ:

Velikost EU

Vnitřní délka obuvi (mm)

Vnitřní šířka obuvi (mm)

38

245

95

39

252

97

40

259

99

41

266

101

42

273

103


Počítejte s tím, že v barefoot botách je potřeba min. 6-8 mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy nekupujte barefoot boty těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru chodidla. Poté dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor, jednotlivé modely bot Aylla Shoes se mohou ve svých rozměrech lišit, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť.

 

Jak správně vybrat velikost obuvi si můžete přečíst zde.