Kód: 2484/39 | Značka: Aylla shoes

Aylla Inca Brown L

3 090 Kč
Skladem
Varianta:

Kožené barefoot boty Aylla v elegantním designu v hnědé barvě.

Kategorie: Dámské boty

Pohodlné a stylové, to jsou kožené barefoot boty Aylla Inca vhodné pro každodenní nošení do města či vycházky do přírody.

 

Podešev z flexibilního, recyklovatelného termoplastického kaučuku o tloušťce 4 mm je ohebná jak v podélném, tak i v příčném směru. Zároveň splňuje „zero drop“, tzn., že má ve všech místech stejnou tloušťku. Podešev je ke svršku boty přišitá pro vyšší odolnost.

Tvar boty je navržen tak, aby odpovídal fyziognomii nohy. Špička respektuje přirozený tvar chodidla a je dostatečně široká. Střih je zvolen tak, aby šel dotáhnout na nohu užší, či nižší nárt, ale zároveň seděl i nohám širokým nebo s vyšším nártem.

 

Svršek je vyroben z kvalitní lícované kůže velmi jemné a poddajné. Vnitřní část i stélka je z antialergenní textilie s nanovlákny.

 

Jsou vhodné do každého počasí, jen myslete na to, že kůže potřebuje také péči – vhodnou impregnaci.

 

 

TABULKA VELIKOSTÍ:

Velikost

Vnitřní délka (mm)

Vnitřní šířka (mm)

38

245

95

39

252

97

40

259

99

41

266

101

42

273

103

 

Počítejte s tím, že v barefoot botách je potřeba min. 6-8 mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy nekupujte barefoot boty těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru chodidla. Poté dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor, jednotlivé modely Aylla Shoes se mohou ve svých rozměrech lišit, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť.

Jak správně vybrat velikost obuvi si můžete přečíst zde.