Akce Výprodej
Kód: 2158/39 | Značka: Peerko

Peerko Street Pink

2 232 Kč 2 790 Kč Sleva 20 %
Skladem
Varianta:

Stylové kožené barefoot tenisky Peerko Street.

Kategorie: Celoroční

Pohodlné a stylové, to jsou kožené barefoot boty Peerko vhodné pro každodenní nošení do města či vycházky do přírody.

Podešev z flexibilního, recyklovatelného termoplastického kaučuku o tloušťce základu 3,5 mm s 1,5 mm profilem je ohebná jak v podélném, tak i v příčném směru. Ke svršku boty je přilepená (lepidla na vodní bázi, bez rozpouštědel) i přišitá. Zároveň splňuje „zero drop“, tzn., že má ve všech místech stejnou tloušťku.

Tvar boty je navržen fyzioterapeuty tak, aby odpovídal fyziognomii nohy. Špička respektuje přirozený tvar chodidla a je dostatečně široká. Střih je zvolen tak, aby šel dotáhnout na nohu užší, či nižší nárt, ale zároveň seděl i nohám širokým nebo s vyšším nártem.

Svršek je vyroben z kvalitní kůže velmi jemné a poddajné. Vnitřní část i stélka je rovněž kožená. Stélka není vyjímatelná.

Jsou vhodné do každého počasí, jen myslete na to, že kůže potřebuje také péči – vhodnou impregnaci.

 

TABULKA VELIKOSTÍ:

Velikost Vnitřní délka (mm) Vnitřní šířka (mm)
38 248 97
39 255 98
40 262 100
41 268 101
42 275 103
43 281 104

 

Počítejte s tím, že v barefoot botách je potřeba min. 6-8 mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy nekupujte barefoot boty těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru chodidla. Poté dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor, jednotlivé modely bot se mohou ve svých rozměrech lišit, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť.

Jak správně vybrat velikost obuvi si můžete přečíst zde.