Houpee - houpací prkna

logo_green_board_border_150

Navázali jsme spolupráci s předním českým výrobcem houpacích prken Houpee, což znamená, že si výrobky Houpee (houpací prkno a balanční desku) můžete v boSo vyzkoušet a zároveň si je objednat za zvýhodněnou cenu.

Při objednání v kamenné prodejně boSo v Šumperku SLEVA -5%!

 

houpee

 

Houpací prkno Houpee

Houpee je prohnutá balanční deska (houpací prkno) vyrobená z bukové překližky o rozměrech 87 x 30 cm vážící cca 3 kg. Testovaná na zátěž do 200 kg. Děti na něm rozvíjí svou pohyblivost, obratnost a fantazii. Výborně se hodí jako tréninková pomůcka pro zlepšení koordinace, rovnováhy a flexibility.

Houpací prkno má velké množství využití. Děti ho používají v první řadě k různým stylům houpání vestoje, vsedě, v předklonu. Rádi na něm cvičí rovnováhu, přelézají, podlézají i klouzají se všemi směry. Staví z něj domeček, most, hrad i tunel. Fyzioterapeuti ho používají ke kompenzačním cvičením po úrazech i k rehabilitaci. Učitelé využívají v hodinách TV k překážkovým dráhám i cvičením pro zpevnění posílení a protažení hlubokého stabilizačního systému. Větší děti na něm rády i lenoší, čtou knížky, nebo jen tak leží a občas se zhoupnou. V domácnosti slouží jako originální designový doplněk stupátko v kuchyni, stoleček i židlička. Milovníci přírody si ho rádi berou ven, odkud pochází a kde je mu také dobře, když svítí sluníčko. Prkno s otvory pověsí na strom a houpou se až do nebes. Houpání má blahodárný efekt na rozvíjení mozkových hemisfér, koordinace, stability i rytmičnosti a s tím spojených jazykových dovedností.

Barevný nátěr je ošetřen bezbarvým lakem. 

Houpací prkno NENÍ HRAČKA, ale fyzioterapeutická pomůcka.

Houpací prkna přírodní

Houpací prkno, lak

houpaci-prkno-houpee-lak-1

Povrchová úprava bezbarvým lakem je vhodná do interiérů a ve slunečných dnech i do exteriérů. Lak je UV stabilní a vhodný na výrobky a hračky pro děti do 3 let, splňuje ČSN EN 71-9. Prkno si zachová svou identickou barvu  a je mechanicky i chemicky odolnější než olejová úprava.

původní cena: 1740,-

Houpací prkno, olej

houpaci-prkno-houpee-olej-1

Tato povrchová úprava je vhodná především pro všechny, kdo chtějí mít přírodu blízko doslova na dotek. Povrch houpee pro interiéry je upraven čistě přírodními vosky a oleji (carnabový vosk, borovicová pryskyřice, lněný olej / směs dřevního oleje). Olej neobsahuje ani rozpouštědla ani vodu, ale skládá se výhradně z přírodních olejů, pryskyřic a vosků. Díky oleji kresba dřeva pěkně vynikne a dá prknu sametový (trochu medový) vzhled.

původní cena: 1690,-

Houpací prkno, natural

houpaci-prkno-houpee-natural-1

Natural prkno není ošetřeno žádnou povrchovou úpravou, je vhodné pro všechny, kdo si jej chtějí natřít sami anebo na něj něco překrásného vytvořit, třeba i s dětmi. Bez nátěru se prkno velmi rychle špiní a následné čištění už je pak možné pouze přebroušením.

původní cena: 1490,-

 

Houpací prkna barevná

Houpací prkno, Princess

houpaci-prkno-houpee-princess-1

S mentolově-růžovým prknem se přenesete do světa princezen, pokud by v něm nějaká Růženka usnula, jistě není problém ji najít jak se sladce houpe i s malou růžičkou.

původní cena: 1850,-

Houpací prkno, Sky on the Wave

houpaci-prkno-houpee-skyonthewave-1

Povrchová úprava Sky on the way navodí atmosféru rozbouřeného moře pod nebem, kde se honí malí bílí beránci. Nátěr barvami testovanými pro děti je následně ošetřen bezbarvým lakem. 

původní cena: 1850,-

Houpací prkno, Grass

houpaci-prkno-houpee-grass-1

Prkno grass se líbí všem milovníkům trávy, ale také krtečka, protože po otočení prkna se ze zeleného houpacího dolíku stává útulná hromádka, kterou vytvořil tento roztomilý krteček, můžete ji přelézat, podlézat anebo se jan tak sklouznout. Tahle hromádka zahradníkům vadit určitě nebude.

původní cena: 1740,-

Houpací prkno, Spring Beech

houpaci-prkno-houpee-spring-beech-1

Houpee rostlo ve velkém buku, tato povrchová úprava mu vrací jarní lístky i šedou kůru košatého stromu, které jsme mu při opracování tak trochu vzali. Kombinace jarní zelené a šedé prostě neodmyslitelně k bukovému lesu patří a hodí se i do svěžích interiérů.

původní cena: 1740,-

Houpací prkno, Violet

houpaci-prkno-houpee-violet-1

Fialová je barvou roku 2018!

Nábytek ve fialové barvě dokáže interiér úžasně oživit a probudit v něm originalitu a rafinovanost. Fialová si skvěle sedne se šedou. Vedle ní exkluzivně vynikne. A navíc - víte, že fialová prý potlačuje chuť k jídlu? ;)

původní cena: 1740,-

 

Houpací prkna barevná

Houpací prkno, hnědé

houpaci-prkno-houpee-hnede-1

Houpací prkno v univerzální hnědé barvě krásně vynikne v každém interiéru. 

původní cena: 1740,-

Houpací prkno, jahodově červené

houpaci-prkno-houpee-cervene-1

Prkno v jahodově červené se hodí do dívčích i chlapeckých pokojíčků, může Vám připomínat červnovou sklizeň, nebo také závody formulí. Nátěr barvami bezpečnými pro děti je následně ošetřen bezbarvým lakem. 

původní cena: 1740,-

Houpací prkno, růžové

houpaci-prkno-houpee-ruzove-1

Milovníci růžové ji jistě chtějí z obou stran a tohle prkno jim jejich přání splní.

původní cena: 1740,-

Houpací prkno, slunečnicově žluté

houpaci-prkno-houpee-zlute-1

Se slunečnicovým prknem se sluneční paprsky dostanou i k Vám.

původní cena: 1740,-

Houpací prkno, tyrkysové

houpaci-prkno-houpee-tyrkys-1

V současné době nejoblíbenější barva povrchové úpravy s mentolovo-tyrkysovým nádechem zazáří v každém interiéru. 

původní cena: 1740,-


 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení