Houpee - balanční desky Jubula

logo_green_board_border_150

Navázali jsme spolupráci s předním českým výrobcem houpacích prken Houpee, což znamená, že si výrobky Houpee (houpací prkno a balanční desku) můžete v boSo vyzkoušet a zároveň si je objednat za zvýhodněnou cenu.

Při objednání v kamenné prodejně boSo v Šumperku SLEVA -5%!

houpee-jubula-cat-1

 

Balanční desky Jubula

Jedinečná balanční deska na českém trhu!

 

Balanční deska JUBULA umožní jednoduchou, avšak velmi efektivní a navíc zábavnou formou procvičovat rovnováhu a stabilitu celého těla.

Formou hry procvičíte vy nebo vaše děti rovnováhu, motoriku a celkové koordinační schopnosti. Balanční disk je vhodný pro fitness trénink, fyzioterapii, rehabilitaci i terapii senzorické integrace. Umožňuje cílené cvičení trupu, zad a břišních svalů. 

Přispívá k posílení stabilizačního systému, čímž může napomoci odstranění problémů s páteří či klouby. Je velmi používanou pomůckou při rehabilitaci dolních končetin (kotník, koleno). Dobrým pomocníkem může být u některých výkonnostních sportů (tenis, golf - napomáhá nalezení správného postoje při švihu).

Kuličky se vám už nikam nezakutálí

Kočka je ze spodní strany hlídá svou tlapkou a zároveň je hned uvidíte, takže už je nebudete muset nikdy hledat.

tlapka_web  

Hluboké dráhy lépe udrží kuličku na desce. Už se jen soustředíte na to dostat kuličku labyrintem tam, kam chcete.

hloubka_web

Variabilita

Svou rovnováhu můžete procvičovat bez kuliček, nebo jich do dráhy můžete vložit libovolný počet. Balanční deska se prodává se třemi kuličkami. Další si můžete dokoupit.

Procvičovat můžete ve stoje, ve dvojici, vsedě. Malé děti mohou kuličky bludištěm prohánět vsedě jen rukama a tak procvičovat jemnou motoriku, ale i soustředění.

Ruční výroba

Žádný dovoz z Německa ani z Číny. Žádná výroba na CNC a linkách. Každá skulinka i namalované očičko je tvořeno s nadšením a láskou pro ruční výrobu v naší dílně.

 

Balanční desky Jubula

Jubula, Cat Green

houpee-jubula-cat-green-1

Jubula, Cat Grey

houpee-jubula-cat-grey-1

Jubula, Cat Red

houpee-jubula-cat-red-1

Jubula, Cat Tyrkys

houpee-jubula-cat-tyrkys-1

Jubula, Cat Brown

houpee-jubul-cat-brown-1

 

 

 

 

 

 

původní cena: 1890,-

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení