Kód: 354/L | Značka: Injinji

Injinji OUTDOOR Original Weight / Crew / Charcoal

499 Kč
Skladem
Varianta:

Nejvyšší a nejteplejší model prstových ponožek zn. Injinji je ideální do chladnějších podmínek. Došlapová vrstva je směrem k plosce nohy pletena speciální očkovou technologií. Tato vrstva má dvojnásobnou gramáž oproti ostatním částem ponožky a zajišťuje výborný tepelný komfort „odspodu“ a mechový došlap. Díky materiálu za použití 64% merino vlny ponožka hřeje i vlhká a výborně pohlcuje zápach. Ponožky jsou vhodné i do trekových bot.

Kategorie: Ponožky

Značka INJINJI je světovým lídrem mezi výrobci prstových ponožek. Své vynikající renomé získala nekompromisním důrazem na kvalitu, užitnou hodnotu a neustálou inovací svých výrobků.

Nejvyšší a nejteplejší model prstových ponožek zn. Injinji je ideální do chladnějších podmínek. Došlapová vrstva je směrem k plosce nohy pletena speciální očkovou technologií. Tato vrstva má dvojnásobnou gramáž oproti ostatním částem ponožky a zajišťuje výborný tepelný komfort „odspodu“ a mechový došlap. Díky materiálu za použití 64% merino vlny ponožka hřeje i vlhká a výborně pohlcuje zápach. Ponožky jsou vhodné i do trekingových bot.

Výhody prstových ponožek:

  -  potlačují tvorbu plísní a jiných kožních problému

  -  zamezují  vzniku puchýřů mezi prsty 

  -  umožňují přirozené postavení prstů

  -  výborně odvádějí vlhkost

 

Materiálové složení:

  - 64% merino vlna

  - 33% nylon

  - 3% lycra

 

Velikostní tabulka:

Převodní tabulka Injinji prstových ponožek

Označení velikosti

S

M

L

XL

Velikost EU

37 - 40

40,5 - 44

44,5 - 47

47,5 +

Velikost UK

4 – 6,5

7 - 9,5

10 - 12

12,5 +