Kód: 264/44 | Značka: Vivobarefoot

Vivobarefoot Scott 2.0 M Leather Brown

5 100 Kč
Skladem
Varianta:

Scott 2 jsou pánské podzimní/zimní barefoot boty vyrobené z velbloudí kůže a ekologického plátna odolného vůči povětrnostním vlivům. Spojení těchto materiálů zajišťuje chodidlům tepelný komfort, ale neubírá na pocitu lehkosti každého kroku. Ať už zdoláváte městské či přírodní stezky, šestihranný vzorek podrážky vám zaručí dobrou přilnavost i na mokrém a blátivém povrchu.

Kategorie: Pánské boty

Scott 2 jsou podzimní/zimní pánské barefoot boty vyrobené z velbloudí kůže a ekologického plátna odolného vůči povětrnostním vlivům. Spojení těchto materiálů zajišťuje chodidlům tepelný komfort, ale neubírá na pocitu lehkosti každého kroku. Ať už zdoláváte městské či přírodní stezky, šestihranný vzorek podrážky vám zaručí dobrou přilnavost i na mokrém a blátivém povrchu.

Svršek: velbloudí kůže a ekologické plátno odolné vůči povětrnostním vlivům.
Zavazování: Kulaté voskované bavlněné tkaničky.
Vnitřní úprava: Termo vlákno Thinsulate™ udržující teplotu a Ion Mask odpuzující vodu.
Stélka: 3 mm silná termovložka izolující chlad od země s Dri-lex vláknem odvádějící vlhkost pro dokonalé pohodlí i v nejchladnějších dnech.
Podrážka: 4mm silná, odolná podrážka umožňující maximální senzorickou zpětnou vazbu na tvrdém, rovném povrchu.

Tabulka velikostí

EU 

41

42

43

44

45

46

47

cm

26,2

26,7

27,5

28,2

29,0

29,7

30,5

 

Velikost v cm představuje vnitřní rozměr stélky boty. Počítejte s tím, že v barefoot botách je potřeba min. 6-8 mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy nekupujte barefoot boty, obzvláště pak dětské, těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru chodidla. Poté dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor, jednotlivé modely bot VIVOBAREFOOT mohou mít jiný rozměr vnitřní stélky, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť.