Kód: 687 | Značka: Houpee

Houpací prkno Houpee - Grass

1 740 Kč
Vyprodáno

Navázali jsme spolupráci s předním českým výrobcem houpacích prken Houpee, což znamená, že si výrobky Houpee (houpací prkno a balanční desku) můžete v boSo vyzkoušet a zároveň si je objednat za zvýhodněnou cenu.

Při objednání v kamenné prodejně boSo v Šumperku SLEVA -5%!

Houpací prkno Houpee je variabilní dřevěná deska pro zábavný rozvoj všech dětí. Nejmenší miminka v něm spokojeně odpočívají, Ti starší rozvíjí svou pohyblivost a fantazii. Výborně se hodí jako tréningová pomůcka pro zlepšení koordinace rovnováhy a reflexe.

Kategorie: Doplňky
Položka byla vyprodána…

Houpee je prohnutá balanční deska (houpací prkno) vyrobená z bukové překližky o rozměrech 87 x 30 cm a tloušťkou 15 mm vážící cca 3 kg. Testovaná na zátěž do 200 kg. Děti na něm rozvíjí svou pohyblivost, obratnost a fantazii. Výborně se hodí jako tréninková pomůcka pro zlepšení koordinace, rovnováhy a flexibility.

Houpací prkno má velké množství využití. Děti ho používají v první řadě k různým stylům houpání vestoje, vsedě, v předklonu. Rádi na něm cvičí rovnováhu, přelézají, podlézají i klouzají se všemi směry. Staví z něj domeček, most, hrad i tunel. Fyzioterapeuti ho používají ke kompenzačním cvičením po úrazech i k rehabilitaci. Učitelé využívají v hodinách TV k překážkovým dráhám i cvičením pro zpevnění posílení a protažení hlubokého stabilizačního systému. Větší děti na něm rády i lenoší, čtou knížky, nebo jen tak leží a občas se zhoupnou. V domácnosti slouží jako originální designový doplněk stupátko v kuchyni, stoleček i židlička. Milovníci přírody si ho rádi berou ven, odkud pochází a kde je mu také dobře, když svítí sluníčko. Prkno s otvory pověsí na strom a houpou se až do nebes. Houpání má blahodárný efekt na rozvíjení mozkových hemisfér, koordinace, stability i rytmičnosti a s tím spojených jazykových dovedností.

 

Prkno grass se líbí všem milovníkům trávy, ale také krtečka, protože po otočení prkna se ze zeleného houpacího dolíku stává útulná hromádka, kterou vytvořil tento roztomilý krteček, můžete ji přelézat, podlézat a nebo se jan tak sklouznout. Tahle hromádka zahradníkům vadit určitě nebude.

 

Více zde: https://www.boso-barefoot.cz/spoluprace/houpee-houpaci-prkna/