Akce Výprodej
Kód: 1463/31 | Značka: Jonap

Jonap barefoot B10MV šedé

1 020 Kč 1 320 Kč Sleva 23 %
Skladem
Varianta:

Kožená celoroční obuv nízkého střihu s velkým prostorem pro prsty, vhodná pro nožky s dominantním palcem, normální až užší patou a užším prostorem kolem kotníku.

 

Kategorie: Dětské boty

Tento model, stejně jako celá barefoot řada Jonap se odlišuje od běžné klasické produkce především výrazně větším prostorem v prstové části a významnou ohebností podrážky. Má ambici neomezovat vývoj nohy zejména v přední části chodidla, kde poskytuje mnohem větší prostor. Vyniká svou lehkostí a vysokou flexibilitou.

Svršková část obuvi je zhotovena z kombinace kvalitní měkké hladké a broušené kůže. Podšívkový materiál a stélka je textilní. Podešev je gumová, přičemž si uchovává dostatečnou ohebnost jak v podélném, tak i v příčném směru.

Tento model Jonap je vybaven vyjímatelnou, úplně rovnou, pěnovou stélkou, která je z vrchní části textilní. Obuv je opatřena dvěma suchými zipy, kterými lze výborně regulovat správné nastavení boty jak na nártu, tak i okolo kotníku a sedí tak většině dětských nožek. Z boční strany boty je našitý reflexní, bezpečnostní prvek.

Tento vzor obuvi je vhodný pro nožky s dominantním palcem, normální až užší patou a lze jej dobře utáhnout i na užší kotník.


TABULKA VELIKOSTÍ:

Velikost

Vnitřní délka obuvi

Vnitřní šířka obuvi

31

204 mm

79 mm

32

210 mm

81 mm

33

215 mm

83 mm

34

222 mm

84 mm

35

229 mm

86 mm

36

236 mm

88 mm

Měřeno měřidlem 12PLUS

Jak správně vybrat velikost obuvi si můžete přečíst zde.