Akce Výprodej
Kód: 2033/35 | Značka: Fare

Fare Bare zimní zateplené boty B5641201 - modré s membránou (vel. 33-37)

1 236 Kč 1 648 Kč Sleva 25 %
Skladem
Varianta:

Kožené, zimní, zateplené, voděodpudivé boty s velkým prostorem pro prsty, vhodné pro nohy s dominantním palcem, normální až užší patou a užším prostorem kolem kotníku.

Kategorie: Dětské boty

Tyto nové zimní modely se odlišují od běžné klasické produkce především výrazně větším prostorem v prstové části. Jsou velmi lehké a vyznačují se vysokou flexibilitou podešvové části. Mají ambici neomezovat vývoj nohy zejména v přední části chodila, kde poskytují mnohem větší prostor. Oproti klasické pevné obuvi není proto možné u těchto konstrukcí očekávat stejnou stabilitu, odolnost či tepelně izolační vlastnosti.

Svršková část obuvi je zhotovena z přírodní hovězí usně v kombinaci s textilem. Podšívkový materiál je plyšový kožíšek - jemný, syntetický. Podešev je vyrobena z termokaučuku, který je velmi flexibilní. Tato obuv je proto velmi ohebná nejen v příčném, ale i v podélném směru. Velmi důležitou předností tohoto modelu je jejich voděodpudivost, jelikož jsou vybaveny velmi kvalitní a osvědčenou klima membránou Fare-Tex, která nedovolí prostup vody dovnitř, avšak přitom umožňuje odvod tělesných par směrem ven z obuvi. Obuv je vybavena třemi suchými zipy, díky kterým je zajištěno dobré utažení bot v nártové i kotníkové části obuvi. Stélka je vyjímatelná a zateplená stejně jako zbytek boty.

 

Materiál:

svrchní část: broušená kůže, textil

podšívka: textilní (mikroplyš)

stélka: textilní (mikroplyš)

podrážka: guma

 

TABULKA VELIKOSTÍ:

Velikost

Vnitřní délka obuvi (bez stélek)

Šířka v OPK

33

219 mm

84 mm

34

226 mm

86 mm

35

233 mm

88 mm

36

240 mm

90 mm

37

247 mm

92 mm

* hmotnost je uváděna vždy celého páru

Měřeno měřidlem 12PLUS

Jak správně vybrat velikost obuvi si můžete přečíst zde.