Výprodej
Kód: 1706/22 | Značka: Fare

Fare Bare kožené sandály 5061252

697 Kč 997 Kč Sleva 30 %
Skladem
Varianta:

Kožené sandály s velkým prostorem pro prsty, vhodné i pro nožky s dominantním palcem, s normálnímužším prostorem kolem kotníku.

Kategorie: Dětské boty

Tento model, stejně jako celá Bare řada se odlišuje od běžné klasické produkce především výrazně větším prostorem v prstové části. Má ambici neomezovat vývoj nohy zejména v přední části chodidla, kde poskytuje mnohem větší prostor. Vyniká také svou lehkostí a vysokou flexibilitou.

Svršková část obuvi je zhotovena z přírodní hovězí usně. Podešev je vyrobena z termokaučuku, který je velmi flexibilní. Tato obuv je proto velmi ohebná nejen příčně, ale i podélně.

Tento model FARE BARE je vybaven dvěma vkládacími stélkami - viz. foto. Horní stélka je funkčně i vzhledově obdobou klasického provedení. Druhá, spodní stélka má za úkol umožnit uživateli doregulovat si potřebný prostor uvnitř obuvi (např. pokud je obuv volná v nártové části). Velmi snadno se v případě potřeby odstraní anebo naopak, doplní o další vrstvu. Výhodou tohoto inovativního řešení je to, že odstraněním jedné vrstvy stélek je možné prostor zvětšit. Obuv je opatřena dvěma suchými zipy, kterými lze výborně regulovat správné nastavení boty jak na nártu, tak i okolo kotníku a sedí tak většině dětských nožek.

Tento vzor obuvi je vhodný pro nožky s dominantním palcem a lze jej dobře utáhnout na průměrný až užší kotník.


Materiál:

svrchní část: přírodní hovězí kůže

podšívka: imitace kůže

stélka: vyjímatelná

podrážka: termokaučuk


TABULKA VELIKOSTÍ:

Velikost

Vnitřní délka obuvi (bez stélek)

Šířka v OPK

Hmotnost*

19

127 mm

59 mm

116 g

20

132 mm

60 mm

122 g

21

136 mm

61 mm

126 g

22

144 mm

62 mm

132 g

* hmotnost je uváděna vždy celého páru

Měřeno měřidlem 12PLUS

Jak správně vybrat velikost obuvi si můžete přečíst zde.