Novinka
Kód: 1586/39 | Značka: Zkama

Zkama balerínky bordo s perletí s perforací

2 100 Kč
Vyprodáno
Varianta:

Ručně šité, bordo perleťové balerínky Zkama s prořezávaným zdobením.

Kategorie: Dámské boty

ZKAMA se ručně šije ve Zlíně.

Barefoot balerínky na miskové podešvi zaujmou krásným a elegantním zpracováním. Tlumená bordo s jemnou perletí, zvlášť krásně vynikne na sluníčku. Prořezávané zdobení dodává ještě více půvabu.

Balerínky jsou ušity z černé hladké usně a ve špičce jsou vyztuženy podšívkou z jemné vepřovice. Po kraji jsou obšity černým pružným lemem. Použitá černá podešev má 4mm, je velmi flexibilní a odolná proti oděru. Neklouže!

Se Zkama barefoot obuví rozhodně zazáříte, nejen ve městě. Obuv je vhodná do každého počasí a použitá kvalitní hovězí useň nepustí dovnitř mráz ani vlhko.Useň je tvořena kolagenními vlákny, která umožní pokožce chodidla dýchat. Boty Zkama jsou velmi odolné a flexibilní. Díky anatomickému tvaru chodidlo neomezují, nijak netlačí, nedeformují a zaručují pohodlí při každodenním nošení.

Barefoot obuv Zkama napodobuje co nejvěrněji bosou chůzi, která přináší velké zdravotní benefity. Chodidlo je hmatový orgán podobně jako ruka a ke svému správnému fungování je zapotřebí, aby nebylo omezováno, škrceno, podpíráno či jinak stavěno do nepřirozené polohy. Aby mohlo zcela správně fungovat je mimo jiné velmi důležitý prostor pro prsty, dostatečná šířka a měkká zcela rovná podešev, která dopřeje příčné i podélné klenbě se dostatečně posílit.

  ...osvoboďte své nohy, Vaše mysl je bude následovat...   Tomáš Baťa kdysi řekl: "Co chceš, můžeš" a měl pravdu! Tehdy se zrodily...

 

Svrchní materiál: broušená hovězí kůže

Podrážka: 4 mm TPU

Nezapomeňte na to, že broušená kůže potřebuje také péči – vhodnou impregnaci.

 

TABULKA VELIKOSTÍ:

Velikost

 38

 39 

 40

 41

 42

Šířka (cm)

10,1

10,2

10,3

10,4

10,5

Délka (cm)

24,7

25,3

26,1

26,8

27,5

 

Počítejte s tím, že v barefoot botách je potřeba min. 6-8 mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy nekupujte barefoot boty těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru chodidla. Poté dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor, jednotlivé modely bot Zkama se mohou ve svých rozměrech lišit, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť.

Jak správně vybrat velikost obuvi si můžete přečíst zde.