Kód: 552/37 | Značka: Vivobarefoot

Vivobarefoot Primus Trail FG L Mesh Black/Charcoal

3 590 Kč
Skladem
Varianta:

Primus Trail FG – dámské, veganské, běžecké boty určené pro pohyb a běhání v jakémkoliv terénu.  

Kategorie: Dámské boty

Primus Trail FG jsou dámské běžecké boty určené pro pohyb a běhání v terénu. Boty mají unikátní tenkou podrážku se vzorkem umožňujícím přirozený pohyb i v náročném prostředí. Na vnější straně mají navíc super prodyšnou síťovinu zajišťující maximální proudění vzduchu. Díky unikátnímu rychlozavazovacímu systému stačí boty Primus Trail FG pouze nazout, utáhnout a vyrazit na bosý trénink.

Vhodné pro: všechny přírodní povrchy, ať už bahnité, tak i pro tvrdé kamenité cesty a hory. Tvrdá, gumová, multiterénní podrážka s nízkými kolíky uspořádanými v různém směru pro pohyb na tvrdém i měkkém povrchu s dokonalou přilnavostí a přirozeností pohybu.

 

Podrážka: základní podrážka ze směsi Tough Rubber  silná 3 mm + 3 mm vysoký vzorek umožňující maximální propriocepci, ochranu a dokonalou přilnavost k povrchu

Zavazování: rychlozavazovací systém

Vnitřní část boty: Soft Dri-Lex® vlákno odvádějící vlhkost s antibakteriální ochranou

Vnější část boty: prodyšné, lehké a voděodolné vlákno a mikrovlákno

Ochrana: pogumovaná přední části boty

Vnitřní vyjmutelná vložka: ano, vložka je vhodná pro sportovní aktivity (jsou vyrobeny z měkkého, maximálně ohebného a lehkého prodyšného materiálu a díky své konstrukci zajišťují v botách cirkulaci vzduchu, která pomáhá udržet nohy v suchu při běžné chůzi i sportovních aktivitách)

Eco: veganské, na výrobu 1 páru bylo použito 17 recyklovaných PET lahví a vysoce oděruvzdorný materiál z recyklovaných pneumatik

 

Tabulka velikostí:

EU 

36

37

38

39

40

41

42

43

cm

23,5

24,0

25,0

25,7

26,2

27,0

27,5

28,0

 

Velikost v cm představuje vnitřní rozměr stélky boty. Počítejte s tím, že v barefoot botách je potřeba min. 6-8 mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy nekupujte barefoot boty, obzvláště pak dětské, těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru chodidla. Poté dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor, jednotlivé modely bot VIVOBAREFOOT mohou mít jiný rozměr vnitřní stélky, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť.

Jak správně vybrat velikost obuvi si můžete přečíst zde.