Kód: 330/38 | Značka: Vivobarefoot

Vivobarefoot Jing Jing 2 L Eco Suede Tan

2 470 Kč
Vyprodáno
Varianta:

Jednoduché a dokonale ohebné barefoot balerínky Jing Jing, s extra širokou špičkou. Jing Jing udržují vaše chodidla v pohodlí s pocitem bosé chůze po celý den v práci i na večerní párty. V kožené prémiové variantě z usně Pittards Wild Hide.

Kategorie: Dámské boty

Jednoduchý design, maximální ohebnost a jedinečná ultra tenká podrážka. Jing Jing vám díky své konstrukci a extra široké špičce umožní přirozený pohyb tak, jak příroda chtěla, ať už jste v práci nebo na tanečním parketu. Kožená varianta z prvotřídní usně značky Pittards® z volně chovaného skotu na etiopských pastvinách.

Svršek: prvotřídní hovězí useň značky Pittards Wild Hide nabízí prémiový pocit bosé chůze v práci i pro volný čas, na svrchní části opatřený elastickým lemem, který jemně obepne vaše chodidla.

Vnitřek: kůže

Stélka: kůže

Podrážka: 3mm tenká, odolná proti oděru s ochranou odolnou proti propíchnutí

Vyjmutelná vnitřní vložka: ne

Hmotnost: 90 g

 

Velikostní tabulka:

Velikostní tabulka Jing Jing 2

Velikost EU

36

37

38

39

40

41

42

Vnitřní délka (cm)

22,5

23,2

24,0

24,5

25,2

26,0

26,7

 

Velikost v cm představuje vnitřní rozměr stélky boty. Počítejte s tím, že v barefoot botách je potřeba min. 6-8 mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy nekupujte barefoot boty, obzvláště pak dětské, těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru chodidla. Poté dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor, jednotlivé modely bot VIVOBAREFOOT mohou mít jiný rozměr vnitřní stélky, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť.