Kód: 477/41 | Značka: Vivobarefoot

Vivobarefoot GOBI II L Leather Black/Hide

3 980 Kč
Vyprodáno
Varianta:

Gobi II, dokonale pohodlné kožené kotníkové barefoot boty s kompletně přepracovanou ultra tenkou podrážku. Prémiová kůže Pittards Wild Hide.

Kategorie: Dámské boty

Dokonalý a jednoduchý design, to jsou boty Gobi II pro ženy. Jedná se o pohodlné dámské kotníkové boty v černé barvě z prvotřídní kůže, které na noze díky nízké váze téměř neucítíte.

Svršek: prvotřídní kůže PITTARDS® Wild Hide

Zavazování: kulaté voskované bavlněné tkaničky

Vnitřní úprava: bez podšívky pro vynikající pohodlí a styl

Vnitřní vyjmutelná vložka: ano, vyjmutelná vložka s korkovou vrstvou

Stélka: prvotřídní telecí kůže

Podrážka: vysoce odolná TPU umožňující maximální senzorickou zpětnou vazbu na tvrdém, rovném povrchu, pouhé 3 mm silná nabízející maximální propriocepci a ochranu

Hmotnost: 245 g

 

Doporučení: Vnitřní vložky bot VIVOBAREFOOT, slouží hlavně v chladných dnech pro zachování tepelného komfortu. Dále je doporučujeme v prvních dnech a týdnech chůze a běhu v barefoot botách, aby si chodidla postupně zvykla na přechod z klasických bot. Poté, stejně jako ve dnech s teplotami nad bodem mrazu, doporučujeme vložky vyjmout pro umocnění pocitu bosé chůze.

 

TABULKA VELIKOSTÍ

EU

36

37

38

39

40

41

42

43

cm

23,5

24,0

24,5

25,2

26,0

26,7

27,2

27,7

 

Velikost v cm představuje vnitřní rozměr stélky boty. Počítejte s tím, že v barefoot botách je potřeba min. 6-8 mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy nekupujte barefoot boty, obzvláště pak dětské, těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru chodidla. Poté dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor, jednotlivé modely bot VIVOBAREFOOT mohou mít jiný rozměr vnitřní stélky, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť.