Výprodej
Kód: 864/37 | Značka: Peerko

Peerko Sparkly Nero W

1 400 Kč 1 990 Kč Sleva 30 %
Skladem
Varianta:

Textilní barefoot tenisky Peerko v třpytivém elegantním designu na bílé podrážce.

Kategorie: Dámské boty

Elegantní barefoot tenisky Peerko v třpytivém elegantním designu na bílé podrážce, vhodné pro každodenní nošení do města či vycházky do přírody.

 

Podrážka o tloušťce 4,5 mm (jedná se o měkčené PVC bez ftalátů) je ohebná jak v podélném, tak i v příčném směru, respektující styl tenisek - má vyšší okraj “vaničky“ s výraznou spodní okrajovou hranou. Zároveň splňuje „zero drop“, tzn., že má ve všech místech stejnou tloušťku. Tvar boty je navržen profesionály tak, aby odpovídal fyziognomii nohy. Špička respektuje přirozený tvar chodidla a je dostatečně široká. Střih je zvolen tak, aby šel dotáhnout na nohu užší, či nižší nárt, ale zároveň seděl i nohám širokým nebo s vyšším nártem.

 

Svršek je vyroben z prodyšného bavlněného plátna příjemného na omak, poddajného, v místě opatku lehce vyztuženého. Na horní části jazyka je černé poutko pro uchycení tkaniček, skvostný a praktický detail.

 

Co rozhodně potěší, jsou vyjmutelné, antibakteriální vložky Actifresh, tak tenoučké, že nijak zásadně neovlivňují podélné rozměry a ohebnost.

 

Tenisky jsou vyrobeny v České republice z nezávadných materiálů evropského původu a splňující etické podmínky.

 

 

Materiálové složení:

Svršek: vnější část je směs bavlny a polyesteru, vnitřní část 100% bavlna

Podrážka: měkčené PVC

 

TABULKA VELIKOSTÍ:

Velikost

Vnitřní délka (mm)

Vnitřní šířka (mm)

37

239

95

38

246

97

39

253

98

40

259

100

41

266

101

42

272

103


Počítejte s tím, že v barefoot botách je potřeba min. 6-8 mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy nekupujte barefoot boty těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru chodidla. Poté dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor, jednotlivé modely bot se mohou ve svých rozměrech lišit, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť.

Jak správně vybrat velikost obuvi si můžete přečíst zde.