Kód: 2054/39 | Značka: Peerko

Peerko Frost Black

3 690 Kč
Vyprodáno
Varianta:

Zimní, kožené barefoot boty Peerko v elegantním designu v černé barvě.

Kategorie: Dámské boty

Pohodlné a stylové, to jsou kožené barefoot boty Peerko vhodné pro každodenní nošení do města či vycházky do přírody.

 

Podešev z flexibilního, recyklovatelného termoplastického kaučuku o tloušťce základu 3,5 mm s 1,5 mm profilem je ohebná jak v podélném, tak i v příčném směru. Ke svršku boty je přilepená (lepidla na vodní bázi, bez rozpouštědel) i přišitá. Zároveň splňuje „zero drop“, tzn., že má ve všech místech stejnou tloušťku.

 

Tvar boty je navržen fyzioterapeuty tak, aby odpovídal fyziognomii nohy. Špička respektuje přirozený tvar chodidla a je dostatečně široká. Střih je zvolen tak, aby šel dotáhnout na nohu užší, či nižší nárt, ale zároveň seděl i nohám širokým nebo s vyšším nártem. Pro pohodlné obouvání mají boty místo posledních průchodek háčky.

 

Svršek je vyroben z kvalitní nubukové kůže velmi jemné a poddajné. Vnitřní část i stélka je zateplená přírodním vlněným kožíškem. Stélka není vyjímatelná. Na bočních stranách bot jsou jemné, ozdobné prolisy.

 

Jsou vhodné do každého počasí, jen myslete na to, že kůže potřebuje také péči – vhodnou impregnaci.

 

TABULKA VELIKOSTÍ:

Velikost

Vnitřní délka (mm)

Vnitřní šířka (mm)

38

248

97

39

255

98

40

262

100

41

268

101

42

275

103

43

281

104


Počítejte s tím, že v barefoot botách je potřeba min. 6-8 mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy nekupujte barefoot boty těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru chodidla. Poté dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor, jednotlivé modely bot se mohou ve svých rozměrech lišit, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť.

Jak správně vybrat velikost obuvi si můžete přečíst zde.