Kód: 1886/39 | Značka: Peerko

Peerko Classic Triangle

2 890 Kč
Skladem
Varianta:

Kožené barefoot boty Peerko v elegantním designu v černé barvě s ozdobnými trojúhelníky.

Kategorie: Dámské boty

Pohodlné a stylové, to jsou kožené barefoot boty Peerko vhodné pro každodenní nošení do města či vycházky do přírody.

 

Podešev z flexibilního, recyklovatelného termoplastického kaučuku o tloušťce základu 3,5 mm s 1,5 mm profilem je ohebná jak v podélném, tak i v příčném směru. Ke svršku boty je přilepená (lepidla na vodní bázi, bez rozpouštědel) i přišitá. Zároveň splňuje „zero drop“, tzn., že má ve všech místech stejnou tloušťku.

Tvar boty je navržen fyzioterapeuty tak, aby odpovídal fyziognomii nohy. Špička respektuje přirozený tvar chodidla a je dostatečně široká. Střih je zvolen tak, aby šel dotáhnout na nohu užší, či nižší nárt, ale zároveň seděl i nohám širokým nebo s vyšším nártem.

 

Svršek je vyroben z kvalitní nubukové kůže velmi jemné a poddajné. Vnitřní část i stélka je rovněž kožená. Stélka není vyjímatelná.

 

Jsou vhodné do každého počasí, jen myslete na to, že broušená kůže potřebuje také péči – vhodnou impregnaci.

 

 

TABULKA VELIKOSTÍ:

Velikost

Vnitřní délka (mm)

Vnitřní šířka (mm)

38

248

97

39

255

98

40

262

100

41

268

101

42

275

103

43

281

104

 

Počítejte s tím, že v barefoot botách je potřeba min. 6-8 mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy nekupujte barefoot boty těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru chodidla. Poté dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor, jednotlivé modely bot se mohou ve svých rozměrech lišit, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť.

Jak správně vybrat velikost obuvi si můžete přečíst zde.