Kód: 783/41 | Značka: MUKI SHOES

MUKISHOES Cloud White

2 590 Kč
Skladem
Varianta:

Veganské, unisex, barefoot tenisky MUKISHOES CLOUD WHITE – absolutně pohodlné, simulující pocit bosé chůze bez jakýchkoliv pohybových omezení nebo tlaku.

Kategorie: Dámské boty

Veganské tenisky MUKISHOES jsou vyrobeny z přírodních materiálů – konopí, bavlna a přírodní kaučuk.

Boty mají široký střih a anatomicky tvarovanou špičku, která zaručuje dostatečný prostor pro prsty, jež se mohou volně a přirozeně pohybovat, posilují se a díky tomu se zlepšuje i rovnováha těla.

Díky tenké, ploché a maximálně ohebné podrážce může chodidlo procítit povrchy, po kterých se pohybujeme. Chodidlo je tak propojeno s prostředím a díky nervovému systému je tak přirozeně stimulováno, stejně jako reflexní zóny chodidel. Zlepšuje se celkové držení těla, což má pozitivní dopad na zdravý vývoj pohybového aparátu člověka.

MUKISHOES jsou navrženy a kompletně vyrobeny v Portugalsku za etických a udržitelných podmínek. Používají přírodní a recyklované materiály pocházející z Evropy jako je konopí, bavlna, len, plstěná vlna, rostlinně činěnou kůži (bez těžkých kovů) a korek. Materiály jsou v BIO kvalitě. Tkaniny jsou barveny pigmenty GOTS a technikou, která snižuje množství vody strávené během procesu barvení.Model CLOUD má podšívku z konopí s bavlněnou podšívkou kombinovanou s podešví z přírodního kaučuku.

 

Ideální pro jarní a letní procházky!

 

Údržba obuvi: očistit jemným kartáčkem. Impregnovat univerzální impregnací ve spreji, která zvýší odolnost vůči vodě a znečištění. Obuv

nepromáčet. Neprat a nesušit u zdrojů tepla.

 

 

Tabulka velikostí:

EU 

36

37

38

39

40

41

42

cm

23,5

24,0

24,7

25,5

26,0

26,8

27,2

Velikost v cm představuje vnitřní rozměr stélky boty. Počítejte s tím, že v barefoot botách je potřeba min. 6-10 mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy nekupujte barefoot boty, obzvláště pak dětské, těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru chodidla. Poté dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor, jednotlivé modely bot mohou mít jiný rozměr vnitřní stélky, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť.

Jak správně vybrat velikost obuvi si můžete přečíst zde.