Kód: 2592/41 | Značka: Jonap

Jonap barefoot Jampi City červená

2 190 Kč
Skladem
Varianta:

Dámská, kožená celoroční obuv vyššího střihu s velkým prostorem pro prsty, vhodná i pro nohy s dominantním palcem, normální až užší patou a užším prostorem kolem kotníku.Kategorie: Dámské boty

Tento model, stejně jako celá barefoot řada Jonap se odlišuje od běžné klasické produkce především výrazně větším prostorem v prstové části a významnou ohebností podrážky. Má ambici neomezovat vývoj nohy zejména v přední části chodidla, kde poskytuje mnohem větší prostor. Vyniká svou lehkostí a vysokou flexibilitou.

Svršková část obuvi je zhotovena z kombinace hladké a broušené kůže. Podšívkový materiál je textilní. Odolný typ podešve je vyroben z pravé gumy, která je odolnější než u materiálu TPU. Zároveň si uchovává dostatečnou ohebnost jak v podélném, tak i v příčném směru.

Pro příjemnější a měkčí došlap je obuv vybavena vkládácí stélkou z 3mm LATEXOVÉ PĚNY MEMORY. Obuv je opatřena tkaničkami, kterými lze výborně regulovat správné nastavení boty jak na nártu, tak i okolo kotníku a sedí tak většině chodidlům.

 

Tento vzor obuvi je vhodný i pro nohy s dominantním palcem, normální až užší patou a lze jej dobře utáhnout i na užší kotník.

Vyrobeno v České republice.

 

TABULKA VELIKOSTÍ:

Velikost

Vnitřní délka obuvi

Vnitřní šířka obuvi

37

249 mm

91 mm

38

255 mm

93 mm

39

262 mm

95 mm

40

269 mm

97 mm

41

275 mm

99 mm

Měřeno měřidlem 12PLUS

Jak správně vybrat velikost obuvi si můžete přečíst zde.