Novinka
Kód: 1496/37 1496/40 Zvolte variantu | Značka: Anatomic

Anatomic All In A06 (černá s mírným leskem na černé podrážce)

499 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta:

PŘEDOBJEDNÁVKA UKONČENA, VYPRODÁNO Textilní barefoot tenisky Anatomic All In v černé barvě s mírným leskem na černé podrážce.

Dodání od výrobce maximálně do poloviny března. Následně budeme rozesílat dle předobjednávek.

Kategorie: Dámské boty

Elegantní barefoot tenisky Anatomic velmi líbivého designu v černé barvě vhodné pro každodenní nošení do města či na vycházky do přírody.

 

Podrážka o tloušťce 6 mm (jedná se o termoplastický kaučuk) je ohebná jak v podélném, tak i v příčném směru. Zároveň splňuje „zero drop“, tzn., že má ve všech místech stejnou tloušťku. Špička respektuje přirozený tvar chodidla a je dostatečně široká. Střih je zvolen tak, aby šel dotáhnout na nohu s nižším, středním i vysokým nártem.

 

Svršek je vyroben z třívrstvé bavlny zajišťující odolnost, vzdušnost a maximální poddajnost, v místě opatku lehce vyztuženého. Tenisky jsou vybaveny vyjmutelnou textilní vložkou.

 

Materiálové složení:

Svršek: 100% třívrstvá bavlna

Podrážka: termoplastický kaučuk

 

TABULKA VELIKOSTÍ:

Velikost

Vnitřní délka (mm)

Vnitřní šířka (mm)

37

240

95

38

247

97

39

254

99

40

260

101

41

267

102

42

274

103

Rozměry dle výrobce.

Počítejte s tím, že v barefoot botách je potřeba min. 6-8 mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy nekupujte barefoot boty těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru chodidla. Poté dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor, jednotlivé modely bot se mohou ve svých rozměrech lišit, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť.

Jak správně vybrat velikost obuvi si můžete přečíst zde.